Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Онлайн засідання «круглого столу» щодо одноразового добровільного декларування відбулося в Миронівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Податківці Миронівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області з метою ознайомлення бізнесу та мешканців регіону із перевагами легалізації активів, провели онлайн засідання «круглого столу» щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування.

У заході взяли участь заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Володимир ЛУГОВСЬКИЙ, начальник Миронівської ДПІ Олег СКОЛОТА, представники Управління фінансів Миронівської міської ради та платники податків Миронівщини.

Під час роботи Володимир ЛУГОВСЬКИЙ довів до присутніх, що 21 липня 2021 року набрали чинності окремі норми Закону України від 15 червня 2021 року N 1539-IX “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету”, відповідно до якого внесено зміни, зокрема, до Податкового кодексу України в частині проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.

Олег СКОЛОТА зауважив, що одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається декларантом виключно в електронній формі у термін до 01 вересня 2022 року та сплата збору здійснюється протягом тридцяти календарних днів з дати її подання.

Крім того, наголосив, що законодавчо закріплено нерозголошення державними органами та їхніми посадовими особами відомостей, що містяться в одноразових добровільних деклараціях, без відповідного рішення суду.

Наприкінці заходу фахівці надали вичерпні відповіді на запитання, що надходили від платників податків-учасників «круглого столу».

Миронівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Коментарі