Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

У першу неділю вересня в Україні традиційно відзначають День підприємця.

Я щиро вітаю вас з вашим професійним святом!

Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива.

Вміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати в умовах ринку – це ті риси, які є визначальними для підприємців. Розвиток підприємництва дає можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

Підприємці великого, середнього та малого бізнесу нашої територіальної громади – це рішучі, ініціативні люди, які за різних часів та обставин розпочали свою справу, а нині досягли значних результатів. Кількість їх зросла, адже до нас приєдналося багато населених пунктів, на території яких працює чимало різних приватних господарств. І це чудово, коли розширюються межі бізнесу та з’являються нові можливості, нові напрямки діяльності, а отже зростає добробут громади в цілому.

Висловлюю вам подяку за наполегливу працю та активну громадську позицію, високий професіоналізм та ініціативність.

У цей святковий день хочу побажати вам міцного здоров’я, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою та успішною.

Миру, добробуту, злагоди вам та вашим родинам, здійснення усіх мрій і задумів!

З повагою, Обухівський міський голова
Олександр Левченко

Коментарі