Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Зустріч з представниками ОТГ щодо добровільного декларування активів фізичних осіб

В Обухівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області пройшла зустріч з представниками ОТГ Обухівського району, де розглядалися питання щодо добровільного декларування активів фізичних осіб.

Зустріч провела заступник начальника Обухівської ДПІ Оксана ЧЕРНЕНЬКА.

Заступник начальника інспекції зазначила, що громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та закордоном.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Особи, які мають право скористатися правом на одноразове (спеціальне) добровільне декларування та не скористалися таким правом, вважаються такими, що повідомили контролюючий орган про відсутність у власності станом на дату завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичної особи, одержаних (набутих) за рахунок доходів, з яких не сплачено або сплачено не в повному обсязі податки і збори.

Оксана ЧЕРНЕНЬКА акцентувала увагу присутніх, що одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається виключно декларантом в електронній формі через електронний кабінет, вхід до якого здійснюється за допомогою електронного цифрового підпису.

Наприкінці заходу учасникам зустрічі надано відповіді на запитання та рекомендовано долучитися до інформаційних ресурсів ДПС.

Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Коментарі