Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Для зручності клієнтів: у ДТЕК Київські регіональні електромережі працюють дистанційні сервіси передачі показів лічильника

Початок місяця – час передавати покази лічильника. Для зручності клієнтів в компанії працюють чат-бот, сайт, особистий кабінет та інші дистанційні сервіси. Завдяки ним передавати покази лічильника – просто та швидко.

Відповідно до законодавства, кожному клієнту оператора системи розподілу потрібно щомісяця фіксувати покази лічильника в останній день та передавати їх впродовж трьох днів. Це дозволить сформувати точні обсяги споживання за календарний місяць, а компанії-постачальнику універсальних послуг — рахунки за спожиту електроенергію.

«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості та впроваджує європейські стандарти обслуговування. Для зручності мешканців ми створили прості інструменти передачі показів лічильників, якими можна скористатися за допомогою сайту, месенджерів та смартфону. Завдяки вчасно переданим показам формуються коректні нарахування. Якщо клієнт з якоїсь причини це не зробив, то в платіжці буде зазначена сума, виходячи із прогнозного, а не фактичного споживання», – розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Загалом для передачі показів електролічильників в компанії працює п’ять інструментів:

· мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market);

· веб-форма на сайті без додаткової реєстрації. У розділі треба обрати район, вказати номер особового рахунку, кількість зон на вашому лічильнику та покази по зонах;

· особистий кабінет на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі;

· чат-боти у Viber або Telegram. Знайти їх можна за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі»;

· голосове меню автоматичної передачі показів. Телефонуйте за номерами (044) 4590740, (067) 4957040, (093) 495-70-40 або (099)495-70-40 та обирайте кнопку «2». Після дотримуйтесь інструкцій для успішної фіксації показів.

Коротке відео чому важливо передавати покази лічильника можна подивитися за посиланням. Покрокова інструкція, як користуватися чат-ботом для передачі показів — у відео.

Коментарі