Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

За три доби фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі відновили електропостачання у 443 населених пунктах області

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

На Київщині частина населених пунктів залишилися без світла внаслідок негоди, яка вирувала протягом 29-31 серпня. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі працювали три доби, щоб відновити електропостачання в постраждалих від негоди районах. Станом на ранок 31 серпня відновили роботу 173 повітряних ліній 6-10 кВ та 4128 трансформаторних підстанцій. Електропостачання повернули у 186 міст і сіл, які були знеструмлені повністю та у 257, що постраждали частково.

Особливо постраждали Баришівський, Броварський та Вишгородський енерговузли. Гроза, злива та шквальний вітер спричинили відключення та обриви 238 повітряних ліній напругою 6-10 кВ та 5318 трансформаторних підстанцій. Знеструмлено було 241 населений пункт повністю та 349 — частково.

В ніч з 30 на 31 серпня в регіоні працювали близько 70 аварійних бригад ДТЕК Київські регіональні електромережі. До ранку вони відновили електропостачання для більшості клієнтів. Знеструмленими ще залишаються 55 населених пункти повністю та 92 — частково. Після негоди пошкодженими залишаються 65 ліній електропередачі 6-10 кВ, і 1190 трансформаторних підстанцій. Роботи ускладнювались величезною кількістю аварійних дерев та гілок, які через негоду впали на лінії електропередач або перегородили шлях для проїзду на місце аварії.

«ДТЕК — надійна, відповідальна компанія, яка турбується про своїх клієнтів. Ми направили всі сили та ресурси для боротьби зі стихією та повернення комфорту в кожну домівку нашого клієнта. До ліквідації аварій залучені близько 210 наших спеціалістів. Наразі додатково направляємо бригади у найбільш постраждалі від негоди райони», — зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Оперативно-виїзні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі працюють в посиленому режимі, щоб якнайшвидше відновити подачу електроенергії в постраждалі райони.

ДТЕК Київські регіональні електромережі просить мешканців області бути обережними, не наближатися до оголених проводів та обірваних ліній.

Інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі «Немає електроенергії?». Якщо ваша адреса там є, — спеціалісти вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу — повідомте про відключення у зручний спосіб: через мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market), чат-бот у Viber і Telegram або приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі у Facebook.

Відділ комунікацій
ДТЕК Київські регіональні електромережі

Коментарі