Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Зустріч з трудовим колективом в Кагарлицькій ДПІ

Податківці Кагарлицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області провели зустріч з трудовим колективом «Кагарлицьке РАЙСТ», де розповіли учасникам про особливості подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

Зустріч провела заступник начальника Кагарлицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області Світлана ШЕПЕТА.

Під час зустрічі посадовець докладно інформувала учасників, що у період з 1 вересня поточного року до 1 вересня 2022 року, громадяни України матимуть право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, і з яких не були сплачені податки і збори до 1 січня 2021 року. При цьому у добровільній декларації не потрібно буде вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів. Усе, що потрібно, це подати декларацію та сплатити збір, розмір якого залежить від розміщення активів. Найменша ставка складає 2,5 відсотка – вона стосуватиметься тих, хто має облігації внутрішньої державної позики. Трохи більше – 5 відсотків доведеться сплатити за майно чи кошти, розміщені в Україні.

Найвища ставка передбачена для власників активів за кордоном – 9 відсотків.

Також Світлана ШЕПЕТА наголосила, що одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається виключно декларантом в електронній формі.

Наприкінці заходу учасникам зустрічі було рекомендовано долучитися до інформаційних ресурсів ДПС.

Кагарлицька ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Коментарі