В зв’язку із закінченням строку повноважень спостережної комісії при Виконавчому комітеті Обухівської міської ради Київської області (далі – спостережна комісія) утвореної рішенням Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області від 06 вересня 2011 року № 910 та відповідно до пункту 12 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 р. № 429 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 р. № 1042) Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області пропонує громадським організаціям, підприємствам, установам і організаціям незалежно від форми власності, а також окремим громадянам увійти до нового складу спостережної комісії.

Для цього підприємствам, установам і організаціям, які бажають включити до складу комісії своїх представників, необхідно подати до Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації, а окремим громадянам – подати заяви, підписані особисто.

У заяві просимо вказувати прізвище, ім’я та по-батькові, повну поштову адресу та контактний номер телефону, а також зазначати, що Ви згодні на використання та обробку Ваших персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року № 429, до складу спостережної комісії не можуть входити судді, представники органів прокуратури, органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, Державної виконавчої служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особами, які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково у разі відмови відвідувати установи виконання покарань за дорученням спостережної комісії та/або у разі відсутності без поважних причин на трьох підряд засіданнях спостережної комісії.

Пропозиції та заяви приймаються протягом трьох місяців з дня публікації цього повідомлення у письмовому вигляді за адресою: 08703, Київська область, м.Обухів, вул.Київська 10.

Управління соціального захисту населення
виконавчого комітету Обухівської міської ради

Коментарі