Вітаю усіх мешканців Обухівської міської територіальної громади зі святом!
На території нашої громади відбулися урочистості з нагоди святкування.
Особливим подарунком до Дня Державного Прапора та 30-річниці Незалежності України – стало встановлення в Обухові на історичній Площі Матері Національного рекорду України “Наймасовішого українського танцю дівчат з рушниками”.
У ньому взяли участь 505 жінок, дівчаток з усіх куточків нашої громади. Ініціатором цього неймовірного заходу є заслужений працівник культури, художній керівник Зразкового дитячого ансамблю танцю “Фаворит” Юрій Стрембіцький.
Щиро дякую Юрію Олеговичу та усім учасницям Національного рекорду України, які доклали чимало зусиль для його встановлення. Наснаги вам та подальших успіхів!
Жителям Обухівської громади зичу миру, добра та процвітання! Нехай у серці кожного буде незгасна любов до України!
З повагою, міський голова Олександр Левченко
Коментарі