Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Зустріч з громадськістю щодо добровільного декларування статків відбулася в Богуславській ДПІ ГУ ДПС у Київській області

19 серпня 2021 року податківці Богуславської ДПІ ГУ ДПС у Київській області провели зустріч з громадськістю, де розповіли учасникам про особливості добровільного декларування статків.

Зустріч провела начальник Богуславської ДПІ Вікторія ПІДОПРИГОРА.

Під час зустрічі фахівець податкової служби зазначила, що процедура одноразового (спеціального) добровільного декларування регулюється Законом України від 15.06.2021 № 1539 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету». Громадяни України матимуть право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, і з яких не були сплачені податки і збори до 1 січня 2021 року. При цьому у добровільній декларації не потрібно буде вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів.

Також, начальник ДПІ докладно інформувала учасників хто має право скористатись одноразовим добровільним декларуванням, які активи підлягають декларуванню, ставки податку при добровільному декларуванню та терміни подачі декларації.

Наприкінці зустрічі учасникам зустрічі було рекомендовано долучитися до інформаційних ресурсів ДПС у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast та на телеграм-каналі ДПС https://t.me/tax_gov_ua.

Богуславська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Коментарі