Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ВІТАЄМО КРАСНУ СЛОБІДКУ З ДНЕМ СЕЛА! МНОГАЯ ЛІТА!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Чудова природа, привітні та працьовиті люди, велична історія від заснування до сьогодення, край наповнений героїчними постатями і трудовою славою односельців – ці всі слова про село Красна Слобідка, яке 14 серпня святкувало свій день народження.

Село – це колиска народу. З нього усе починається і тримається в усі часи. День села – це свято кожного, хто проживає тут, хто має тут своє коріння.

Приємний і піднесений настрій панував впродовж усього свята.

Були відзначені подяками міського голови, грамотами і цінними подарунками почесні мешканці села, довгожителі, ювіляри подружнього життя, батьки новонароджених, воїни-земляки та їх родини.

З найкращими музичними вітаннями до краснослобідців завітали працівники Миронівського інституту пшениці ім. В. М. Ремесла НААН, та як годиться не з порожніми руками, а із запашним короваєм.

Лунали зі сцени пісні місцевих талановитих колективів, колективів Міського будинку культури та інших виконавців, які додали святкового настрою усім присутнім. А для найменшеньких мешканців були ігрові розваги та атракціони.

На території працювала виставка виробів майстрів народної творчості та проходила святкова торгівля.

Шановні мешканці села Красна Слобідка! Хай доля до кожного з вас буде прихильною, добра вам та благополуччя, успіхів в усіх починаннях, процвітання селу і кожній родині! Зі святом!

Коментарі