Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Виїзні прийоми на віддалених робочих місцях відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

З 06.08.2021 року згідно угоди про співпрацю між Обухівською міською радою та Головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області з надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення безпосередньо за місцем проживання проведено виїзний прийом громадян на віддаленому робочому місці Фонду, в центрі надання адміністративних послуг Обухівської міської ради спеціалістом відділу Наталією Гайвак.

Прийнято 3 громадян. Прийом буде проводитися в першу п’ятницю кожного місяця з 08.00 до 12.00 години в центрі надання адміністративних послуг Обухівської міської ради за адресою: 08703 м. Обухів, вул. Каштанова, 13, тел. (04572) 6 42 07.

10.08.2021 проведено виїзний прийом на віддаленому робочому місці в центрі надання адміністративних послуг Козинської селищної ради, прийнято 10 громадян окрузі, приміщення Підгірцівської сільської ради – спеціалістом відділу Наталією Гайвак.

На прийом звертаються громадяни з питань призначення та перерахунку пенсій, оформлення допомоги на поховання, реєстрації на вебпорталі ПФУ, по питанню автоматичного призначення пенсії, замовленню та видачі пенсійного посвідчення, видачі довідок та інших питаннях згідно переліку надання послуг.

Усну консультацію щодо пенсійного забезпечення можна отримати по телефону гарячої телефонної лінії відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр): (04572) 5 36 31.

Начальник ВОГ №13
(сервісний центр)                                                                       Наталія ВАСИЛИШИНА

Коментарі