Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Зустріч з трудовими колективами відбулася в Кагарлицькій ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Податківці Кагарлицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області провели зустріч з трудовими колективами Кагарлицького «КП Міськрембудсервіс», Кагарлицької міської ради, Кагарлицької багатопрофільної лікарні та УДКСУ в Кагарлицькому районі, де розповіли учасникам про особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб та чи обов’язково всі громадяни мають стати учасником добровільного декларування активів?

Зустріч провела начальник Кагарлицької ДПІ Людмила ЦИГАНОК.

Під час зустрічі Людмила ЦИГАНОК докладно інформувала учасників, що одноразове добровільне декларування відбуватиметься з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року. Громадяни матимуть право задекларувати свої активи з яких не були сплачені податки і таким чином легалізувати їх. Із задекларованих активів громадянин повинен буде сплатити збір, зокрема, 5 % щодо валютних цінностей на рахунках у банках в Україні, а також інших активів, що знаходяться (зареєстровані) в Україні; 9 % щодо валютних цінностей на рахунках в іноземних фінансових установах, а також з інших активів, що знаходяться за кордоном; 2,5 % щодо номінальної вартості державних облігацій України, придбаних декларантом у період з 1 вересня 2021 року до 31 серпня 2022 року.

Сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом тридцяти календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

Крім того доповідач наголосила, що подача одноразової (спеціальної) добровільної декларації є правом, а не обов’язком фізичної особи. Декларант звільняється від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності у випадку декларування таких активів.

Наприкінці заходу учасникам зустрічі було рекомендовано долучитися до інформаційних ресурсів ДПС.

Кагарлицька ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Коментарі