Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Як виплачуватимуть 2000 грн. на дітей для підготовки до навчального року

4 серпня на урядовому засіданні запроваджено виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

6 серпня, офіційно опубліковано в “Урядовому кур’єрі”№151/2021 текст постанови КМУ від 04.08.2021 р. №803 «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей». Відповідно постанова набрала чинності 6 серпня 2021 року.

Зокрема, нею затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

Виплату цієї одноразової грошової допомоги здійснюватиме Мінсоцполітики за рахунок коштів бюджетної програми 2501030 “Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення”.

Який розмір допомоги?

Грошова допомога надаватиметься одноразово у 2021 році у розмірі 2 000 гривень на кожну дитину.

Розмір одноразової грошової допомоги не включатиметься під час обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї (домогосподарства).

Хто зможе отримати таку допомогу?

Одноразова грошова допомога:

• виплачуватиметься багатодітним сім’ям, які станом на 1 серпня 2021 р. є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
• призначатиметься на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої сім’ї, яка станом на 1 серпня 2021 р. має вік 6—18 років (включно).

Як отримати допомогу?

Виплата одноразової грошової допомоги буде проводиться управлінням соціального захисту населення за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей без звернення таких одержувачів.

Управління соціального захисту населення
виконавчого комітету Обухівської міської ради

Коментарі