Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

АМУ надіслала Звернення ХVІ Українського муніципального форуму керівникам держави

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Учасники Дня Діалогу, який 29 липня відбувся в рамках ХVІ Українського муніципального форуму в Одесі, схвалили Звернення до центральної влади з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань життєдіяльності громад.

5 серпня Асоціація міст України направила Звернення, прийняте учасниками ХVІ Українського муніципального форуму, керівникам держави: Голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову, Президенту України Володимиру Зеленському, Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю.

Завантажити Звернення

У Звернення включено найбільш пріоритетні проблемні питання громад. Повний перелік представлено у виданні “Проблемні питання в основних сферах діяльності органів місцевого самоврядування” (завантажити), яке було поширене серед учасників Форуму у робочих матеріалах Дня Діалогу.

Готуючись до Форуму, Асоціація міст України провела опитування громад-членів та зібрала проблемні питання діяльності місцевого самоврядування. Перелік проблемних питань до Дня Діалогу та пропозиції щодо їх розв’язання АМУ надіслала Главі Уряду з проханням надати доручення Центральним органам виконавчої влади підготувати відповіді на питання. Загалом було зібрано 196 питань у дев’яти сферах. Прем’єр-міністр України Д.Шмигаль доручив керівникам Центральних органів виконавчої влади опрацювати проблемні питання діяльності місцевого самоврядування.

Нагадаємо, ХVІ Український муніципальний форум проходив 27-29 липня в Одесі, в його рамках відбулося три тематичні дні: День місцевої демократії, День енергоефективності, День Діалогу.

Коментарі