Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує клієнтам про необхідність щомісяця передавати покази електролічильників

Щомісяця понад 82 тисячі клієнтів області отримують до сплати квитанції за світло не з фактичними, а з прогнозними показами електролічильників. Це відбувається через те, що оператор системи розподілу не отримав від клієнтів даних щомісячного споживання електричної енергії. Щоб така ситуація не траплялася клієнтам слід вчасно передавати покази електролічильників. Для цього в ДТЕК Київські регіональні електромережі функціонують зручні дистанційні сервіси.

Відповідно до законодавства, кожному клієнту оператора системи розподілу потрібно щомісяця фіксувати покази лічильника в останній день та передавати їх впродовж трьох днів. Завдяки цій інформації постачальник світла формує квитанцію, яку надсилає до сплати. Якщо клієнт з якоїсь причини це не зробив, то в платіжці буде зазначена сума, виходячи із прогнозного (середньодобового), а не фактичного споживання.

«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості та впроваджує європейські стандарти обслуговування. Щомісяця понад 82 тисячі сімей не передають нам дані електроспоживання та сплачують за світло за прогнозними розрахунками. Щоб цього не відбувалося слід вчасно надавати дані лічильників. Для цього ми пропонуємо нашим клієнтам користуватися надійними і швидкими помічниками — дистанційними сервісами. Вони працюють в режимі 24/7», — зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Загалом для передачі показів електролічильників в компанії працює п’ять інструментів:

· мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market);

· веб-форма на сайті без додаткової реєстрації. У розділі треба обрати район, вказати номер особового рахунку, кількість зон на вашому лічильнику та покази по зонах;

· особистий кабінет на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі;

· чат-боти у Viber або Telegram. Знайти їх можна за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі»;

· голосове меню автоматичної передачі показів. Телефонуйте за номерами (044) 4590740, (067) 4957040, (093) 495-70-40 або (099)495-70-40 та обирайте кнопку «2». Після дотримуйтесь інструкцій для успішної фіксації показів.

Кожний дистанційний спосіб передачі показів лічильника — зручний і має свої переваги. Варто спробувати і знайти для себе оптимальний варіант.

Коротке відео чому важливо передавати покази лічильника можна подивитися за посиланням.

Відділ комунікацій
ДТЕК Київські регіональні електромережі

Коментарі