Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Понад 11 тисяч громадян отримали посвідчення водія на новому бланку

Понад три місяці клієнти сервісних центрів МВС отримують посвідчення водія на нових бланках. Таким чином, вже понад 11 000 водіїв мають оновлений документ.

Нові бланки повністю адаптовані до міжнародних вимог. Як і попереднє посвідчення, це пластикова картка. Воно тримовне (українською, англійською, частина – французькою мовами), й найголовніше — чинне на території всієї Європи та в багатьох країнах світу.

Відтепер на посвідченні вказується група крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП. Також будуть вказані дані згоди або незгоди на донорство. Слід зазначити, що інформація про надання згоди або незгоди на посмертне донорство, групу крові (резус-фактор) до посвідчення водія вноситься лише за письмовою згодою клієнта.

До речі, попередній варіант національного посвідчення водія дійсний строком, на який його видано. Термін дії вказано в особливих відмітках документа. Також чинні попередні бланки міжнародного посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу і тимчасового реєстраційного талону транспортного засобу. Тому спеціально здійснювати обмін цих документів не потрібно, а лише за власним бажанням і необхідністю.

Отримати додаткову інформацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером телефону контакт-центру (044) 290-19-88 або поставити запитання на сторінці Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Київській області у Фейсбуці.

Коментарі