Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Семінар щодо застосування електронних сервісів відбувся в Обухівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Начальник Обухівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Світлана БЄЛЯЄВА провела семінар-практикум з громадянами та суб’єктами господарювання на тему: «Електронні сервіси для громадян та суб’єктів господарювання». В заході обговорили переваги подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв’язку.

Начальник ДПІ наголосила, що електронне звітування суттєво полегшує процес подання звітності, а використання Електронного кабінету – спілкування з державною податковою службою.

Також, податківці нагадали, що за допомогою Електронного кабінету можна сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків та отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, тощо.

Вхід до «Електронного кабінету» здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний веб-портал Державної податкової служби України https://tax.gov.ua.

Це сервіс, який обслуговує Державна податкова служба, тому немає потреби встановлювати додаткове програмне забезпечення, для цього достатньо лише скористатися електронним підписом.

Світлана Бєляєва, відповідаючи на питання платників податків, надала практичні рекомендації та показала присутнім на прикладі, як можна отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді.

Також, наголосила, що про всі новації податкового законодавства можна дізнатися на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast та на телеграм-каналі ДПС https://t.me/tax_gov_ua.

Обухівська ДПІ ГУ ДПС у
Київській області

Коментарі