Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

В ОДА розповіли, які об’єкти «Великого будівництва» на Київщині добудують уже до кінця літа

На Київщині триває активна реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». На деяких об’єктах роботи йдуть швидше, ніж це було заплановано в графіку.

Про це сьогодні, 1 липня, під час онлайн-брифінгу зазначив заступник очільника Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

Відтак у липні в регіоні планують завершити реконструкцію опорного навчально-виховного комплексу в селищі Красятичі Поліської громади та термомодернізацію школи в селі Жоравка Яготинської громади. Хоча, згідно з попередніми планами, реалізація цих об’єктів очікувалась тільки восени.

Натомість у серпні підрядники готуються завершити будівництво академії спорту в Бучі, реконструкцію стадіону в Білій Церкві та капітальний ремонт школи в Яготині.

«Працюємо над розбудовою соціальної інфраструктури нашого регіону та створюємо кращі умови для наших жителів в різних сферах. Підрядники активно працюють, але дотримуються ключової вимоги – усе має бути виконано з ретельним дотриманням будівельних норм. Хід робіт на об’єктах регулярно інспектуємо разом із очільником Київської облдержадімінстрації Василем Володіним і фахівцями профільного департаменту. Від якості будівельних робіт залежить безпека наших жителів, а цим у жодному разі не можна нехтувати», – прокоментував Андрій Лісовик.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Коментарі