Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

«Гаряча лінія» на тему: «Електронні сервіси ДПС- на допомогу платникам податків»

Сьогодні начальник Богуславської ДПІ ГУ ДПС у Київській Вікторія ПІДОПРИГОРА під час телефонного зв’язку «гаряча лінія» відповідала на запитання платників податків на тему: «Електронні сервіси ДПС- на допомогу платникам податків».

Надаємо увазі читачів найцікавішу підбірку запитань – відповідей на дану тематику.

1. Яку програму можна обрати для подання звітності?

Є дуже багато платних програм, проте Державна податкова служба надає безкоштовне програмне забезпечення- це «Електронний кабінет» та «Єдине вікно подання електронної звітності».

2. Яким чином роботодавець може надіслати повідомлення про прийняття працівника на роботу через Електронний кабінет?

У відкритій частині Електронного кабінету в розділі «Допомога» розміщено покрокову інструкцію щодо створення електронних документів за допомогою режиму «Введення звітності».

Так, в режимі «Введення звітності» приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету користувач може створити, заповнити, відредагувати, підписати та надіслати повідомлення про прийняття працівника на роботу в електронній формі за ідентифікатором форми J/F3001001.

3. Як фізичній особі дізнатися про наявність податкового боргу в Електронному кабінеті?

Фізичні особи – громадяни, які не є суб’єктами господарювання, можуть отримати інформацію про наявність або відсутність у них податкового боргу, використавши Електронний кабінет, зайти до якого можна за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Богуславська ДПІ

Коментарі