Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Надання адміністративних послуг Обухівською ДПІ

За шість місяців 2021 року до Обухівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області звернулось 3 235 суб’єктів господарювання з питань отримання адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг, приймання звітності, тощо.

Так, за цей період платникам видано 1 114 карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, за відповідними запитами 410 громадянам видані відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Також за січень – червень 2021 року проведено реєстрацію платниками єдиного податку 461 суб’єктам господарювання, надано 329 витягів з реєстру платників єдиного податку.

Крім вищезазначеного, фахівці ДПІ зареєстрували 53 РРО, 216 книг обліку розрахункових операцій, 216 розрахункових книжок.

Обухівська ДПІ нагадує, що перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

Обухівська ДПІ

Коментарі