Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Швидко та легко: як передати покази лічильника за допомогою особистого кабінету побутового клієнта. Розповідає ДТЕК Київські регіональні електромережі

ДТЕК Київські регіональні електромережі створив для клієнтів зручні та прості сервіси передачі показів електролічильника та закликає ними вчасно користуватися. Один із таких онлайн-сервісів – «Особистий кабінет побутового клієнта». Він 100% дистанційний та виключає необхідність відвідувати Центри обслуговування клієнтів.

Завдяки сервісу «Особистий кабінет побутового клієнта», що на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі, клієнт у лічені хвилини може подати покази лічильника, а ще відслідковувати обсяги спожитої електричної енергії.

«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості та впроваджує європейські стандарти обслуговування. Ми чуємо та розуміємо наскільки важливо для наших клієнтів розв’язувати усі питання пов’язані з роботою компанії – швидко та просто. Для цього в нагоді стають дистанційні сервіси, особливо в період передачі показів. Ми регулярно нагадуємо клієнтам, що фіксувати покази лічильника потрібно щомісяця в останній день та повідомляти їх оператору системи розподілу впродовж трьох днів. Вчасно передані покази дозволяють сформувати точні обсяги споживання за календарний місяць, а постачальник зможе виставити коректні рахунки за спожиту електроенергію», – розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Якщо клієнт не зареєстрований в «Особистому кабінеті побутового клієнта», то необхідно виконати кілька простих кроків:

– перейти на сайт до розділу Особистий кабінет. Зверніть увагу, що з 02 до 05 числа включно особиста сторінка працює в режимі обробки даних та прийняті показів, а реєстрація нових клієнтів відбувається у всі інші дні.

– заповнити всі необхідні для реєстрації поля. Зверніть увагу, що для реєстрації необхідно вказати особовий рахунок та ЕІС-код*. Особові рахунки оператора системи розподілу починаються на «2». ЕІС-код містить 16 символів (літери та цифри). Його можна дізнатися із договорів на розподіл або поставку, або в рахунку за електроенергію.

Після реєстрації клієнт отримує на електронну пошту лист-підтвердження. Необхідно перейти за посиланням, що надійшло у повідомленні для активації облікового запису.

Дані за спожиту електроенергію мешканці області мають передавати ДТЕК Київські регіональні електромережі, оператору системи розподілу (ОСР). Далі ОСР передає цю інформацію постачальнику, який проводить нарахування та формує рахунок.

Як повідомлялося раніше, в ДТЕК Київські регіональні електромережі існує топ-5 способів дистанційної передачі показів лічильника у Київській області. Кожний дистанційний спосіб передачі показів лічильника — зручний і має свої переваги. Варто спробувати і знайти для себе оптимальний варіант.

Відділ комунікацій
ДТЕК Київські регіональні електромережі

Коментарі