Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На обороноздатність України сплачено 51 мільйон гривень військового збору

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Платники податків Обухівського району у січні-травні 2021 року направили для сприяння обороноздатності України 51,0 млн грн військового збору.

Нагадаємо, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України.

Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи. Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

Водночас застерігаємо від неофіційних трудових відносин, що позбавляють найманих осіб соціальних гарантій.

Про всі новації податкового законодавства можна дізнатися на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast та на телеграм-каналі ДПС https://t.me/tax_gov_ua.

Спілкуйтеся з податковою службою дистанційно, за допомогою сервісу «InfoTAX».

Обухівський сектор організації роботи

Коментарі