Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

У разі зміни назви міста або вулиці, де розміщений об’єкт оподаткування, подайте Повідомлення про об’єкти оподаткування ф.№ 20-ОПП

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що у разі зміни (перейменування) назви населеного пункту, вулиці, тощо, де розміщені об’єкти оподаткування, платник податків має подати до податкового органу за основним місцем обліку Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою №20-ОПП (далі – повідомлення за ф. № 20-ОПП) з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування.

У розд.3 повідомлення за ф.№20-ОПП вказується нове місцезнаходження об’єкта.

У разі внесення змін до правовстановлюючих документів (свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, договору міни, договору дарування, тощо) у зв’язку з перейменуванням вулиць, на яких знаходиться об’єкт нерухомого майна, та внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Реєстр) у зв’язку зі зміною назви чи перейменування вулиці, повідомлення за ф.№20-ОПП подається протягом 10 робочих днів з дня внесення змін до Реєстру.

СГ які використовують реєстратори розрахункових операцій та програмні РРО відповідно до законодавства, у разі перейменування назви міста, вулиці тощо, де розміщені об’єкти оподаткування (господарські одиниці), в яких застосовуються РРО або ПРРО, повідомлення за ф. № 20-ОПП подають задля уникнення розбіжностей між відомостями щодо місцезнаходження цієї господарської одиниці.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі