Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Виїзний прийом на віддалених робочих місцях відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

З 18.05.2021 року відновлено прийом громадян на віддаленому робочому місці – в центрі надання адміністративних послуг Української міської ради – спеціалістом відділу Оленою Кравченко. За період з 17.05.2021 по 21.05.2021 року проведено 2 виїзні прийоми та прийнято 49 осіб.

На прийом звертаються громадяни з питань призначення та перерахунку пенсій, оформленні допомоги на поховання, реєстрації на вебпорталі ПФУ, по автоматичному призначенні пенсії, замовленню пенсійного посвідчення, видачі довідок та інших питаннях згідно переліку надання послуг.

Прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг Української міської ради спеціалістом відділу проводиться за адресою: м. Українка, площа Шевченка, 1 перший поверх, кімната №7 тел./факс (04572) 7 54 15, вівторок та четвер щотижня, з 08.00 до 17.00 години.

Начальник ВОГ №13                                                                   Наталія ВАСИЛИШИНА

Коментарі