Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

«Велике будівництво» дитячих садочків на Київщині триває

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

В цьому році в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» продовжується будівництво та модернізація 6 дитячих садочків на території Київської області. Про це сьогодні під час онлайн брифінгу повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

«Планується завершити реконструкцію нежитлової будівлі під дитячий садок в с. Лебедівка Вишгородського району. Наразі роботи виконані на 17%. До кінця травня очікуємо укладення двох договорів на виконання робіт з капітального ремонту», – зазначив заступник голови.

Йдеться про дитячий навчальний заклад “Веселка” в м. Обухів, де буде зроблено термосанацію приміщення та Студениківський заклад дошкільної освіти “Малятко” в Бориспільському районі, в якому буде зроблено капітальний ремонт. У разі реалізації всіх заходів за встановленим планом роботи планується завершити в жовтні цього року.

Крім того, вже на 71% виконано роботи з будівництва дитячого садка на 75 місць в с. Синяк Вишгородського району.

«Капітальний ремонт дитячого садочку по вул. Шевченка, 15 в смт Згурівка виконано на 42%. Завершення робіт очікується в жовтні 2021 року. На 47% виконано реконструкцію опорного навчального закладу Красятицьке НВО, дитячий садок “Казочка” в Вишгородському районі. До початку нового навчального року роботи маються завершитися», – повідомив Андрій Лісовик.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Коментарі