Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта: проєкту рішення Обухівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Обухівської міської територіальної громади»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення Обухівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Обухівської міської територіальної громади».

Розробник проєкту регуляторного акта – відділ з питань благоустрою виконавчого комітету Обухівської міської ради.

Метою розробки та впровадження зазначеного регуляторного акта є забезпечення благоустрою в населених пунктах Обухівської міської територіальної громади, підтримання в них чистоти та належного санітарного стану, встановлення єдиних правил благоустрою, утримання об’єктів і елементів благоустрою, регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою, створення сприятливих умов для життєдіяльності територіальної громади.

Пропозиції та зауваження до проєку регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу будуть прийматись у письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання та їх об’єднань, інформаційно-дорадчих органів протягом місяця з дня опублікування проєкту рішення на поштову адресу розробника: відділу з питань благоустрою виконавчого комітету Обухівської міської ради (08700, м. Обухів, вул. Малишка, 6, тел. 5-30-74) або за електронною адресою: blago-obuhiv@ukr.net.

Проєкт рішення та відповідний аналіз впливу регуляторного акта розміщені на офіційному сайті Обухівської міської ради https://obcity.gov.ua/ekonomika-mista/regulyatorna-politika/.

Відділ з питань благоустрою
виконавчого комітету Обухівської міської ради

Коментарі