ПАМ’ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО!

88

Дорогі ветерани! Шановна обухівська громадо!

Від щирого серця вітаю вас із Днем пам’яті та примирення і 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці травневі дні українці спільно з Європою та світом вшановують героїзм та мужність людей, які понад сім десятиліть тому ціною своїх життів та здоров’я здобули Велику Перемогу.

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні навіки залишається з нами як зразок непохитної стійкості, прагнення до свободи, а водночас, і вічної скорботи за тими, хто віддав життя за майбутнє нашої Батьківщини.

Час невблаганний, і зараз молоді воїни, внуки та правнуки тих, хто колись звільнив нашу землю від ворога, перейнявши мужність і хоробрість своїх дідів, знову борються за Батьківщину. Ваш приклад і героїзм, шановні ветерани, заклали надійний фундамент сили духу, любові до рідного краю, патріотизму та мужності для усіх теперішніх і наступних поколінь в ім’я миру.

Висловлюємо слова глибокої вдячності усім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни і всім тим, хто в тилу ворога самовідданою працею наближав його розгром, солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн.

Прийміть найтепліші побажання міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла і довгих мирних років життя у квітучій Україні!

Нехай давні жахливі дні війни не затьмарюють Вашу пам’ять, не турбують серце й душу, а навіки залишаться у далекому минулому.

Щастя, добра та душевного спокою! Зі святом!

З повагою Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі