Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови правління Пенсійного фонду України “Про затвердження Умов та порядку проведення конкурсу з відбору організацій, які здійснюють виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”

Проєкт постанови правління Пенсійного фонду України “Про затвердження Умов та порядку проведення конкурсу з відбору організацій, які здійснюють виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України” розроблено Пенсійним фондом України з метою виконання пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 277 “Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України” та визначення механізму відбору організацій, які здійснюють виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України.

Проєктом акта пропонується затвердити Умови та порядок проведення конкурсу з відбору організацій, які здійснюють виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України, якими визначити механізм та періодичність відбору організацій, які здійснюють виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України, критерії фінансової та матеріально-технічної спроможності учасника конкурсу, а також загальні організаційні засади діяльності комісії з проведення конкурсу та її повноваження.

Вищезазначений проєкт розміщено в мережі Інтернет на інформаційної сторінці вебпорталу Пенсійного фонду України за посиланням:

https://www.pfu.gov.ua/dokumenty/proekty-normotyvno-pravovyh-aktiv/,

https://www.pfu.gov.ua/dlya-gromadskosti/elektronni-konsultatsiyi-z-gromadsk/dokumenty-pytannya-vynesenni-na-obgovorennya/

Зауваження та пропозиції до вищезазначеного проекту надсилаються протягом місяця за адресою: Пенсійний фонд України, 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 9. E-mail: info@pfu.gov.ua.

Коментарі