Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

До завершення кампанії декларування доходів громадян залишилось три дні

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року, завершується 30 квітня 2021 року.

З метою отримання податкової знижки декларація подається по 31 грудня 2021 року (включно).

Нагадуємо, що річну податкову декларацію про майновий стан і доходи платники можуть подати у будь-який зручний для себе спосіб: надіслати поштою, подати до Центрів обслуговування платників податків податкових інспекцій (за місцем реєстрації), та подати в електронній формі за допомогою сервісу Електронний кабінет платника.

Для подання декларації в електронному вигляді необхідно авторизуватися у приватній частині Електронного кабінету платника за допомогою кваліфікованого електронного підпису (далі – КЕП). КЕП можна отримати безкоштовно у пунктах обслуговування Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС або у будь-якій іншій установі, яка надає подібні послуги. Перелік документів, необхідних для отримання електронного підпису, розміщений за посиланням https://acskidd.gov.ua/etrusted-services.

Бланки податкової декларації про майновий стан і доходи з додатками можна переглянути або завантажити на сайті ДПС в Електронному кабінеті платника за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/form/view/F0100211.

Варто пам’ятати, що у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації. А при поданні податкової звітності в електронній формі, – не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Декларацію можна подати особисто у Центрах обслуговування платників податків за місцем своєї реєстрації.

Інформація про поштові адреси Центрів обслуговування платників податків податкових інспекцій розміщена на офіційному порталі Територіальних органів ДПС у Київській області за посиланням https://kyivobl.tax.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/teritorialni-organi/.

Обов’язковому декларуванню підлягають:

– доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);
– доходи, з яких при нарахуванні або виплаті податок на доходи фізичних осіб не утримувався;
– спадок від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення;
– доходи від продажу інвестиційних активів;
– іноземні доходи, тощо.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі