Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ БДЖОЛОСІМЕЙ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Звертаємо Вашу увагу, що набрав чинності наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 року за № 280/35902 (далі –Наказ).

Запроваджено дуже важливі для галузі бджільництва, нові підходи (норми) щодо реєстрації пасік та їх переміщення, видачі ветеринарно-санітарного паспорта на пасіку, попередження та встановлення фактів масового отруєння бджіл, інформування аграріями про застосування пестицидів та агрохімікатів, визначено завдання та повноваження постійних комісій, запроваджено єдиний типовий Акт встановлення факту отруєння бджіл. З повним змістом Наказу можна ознайомитись за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0280-21#Text

З метою недопущення випадків отруєння бджіл під час проведення обробітку сільськогосподарських угідь пестицидами власники бджолосімей повинні зареєструвати пасіку. Для цього необхідно отримати ветеринарно-санітарний паспорт на пасіку у лабораторії ветеринарної медицини та поставити пасіку на облік в управлінні економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради шляхом подання письмового звернення.

Крім того повідомляємо, що з метою виявлення та запобігання випадків отруєння бджіл, на території громади розпорядженням Обухівського міського голови від 20.04.2021 №199 створена постійно діюча комісія з питань бджільництва, попередження та фіксації фактів отруєння бджіл на території Обухівської міської територіальної громади (далі – Комісія). Обстеження пасіки та фіксація випадків отруєння бджіл здійснюватиметься Комісією на вимогу та за заявою власника пасіки до виконавчого комітету Обухівської міської ради.

Управління економіки
виконавчого комітету Обухівської міської ради

Коментарі