Деклараційна кампанія наближається до фінішу

67

Обухівська ДПІ Головного управління ДПС у Київській області нагадує, що кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2020 року, наближається до фінішу. Останній день подання щорічної декларації про майновий стан і доходи (далі Декларація) за 2020 рік припадає на 30 квітня 2021 року. Граничний термін сплати громадянами задекларованих податкових зобов’язань – 02 серпня 2021 року.

Обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи визначено ст. 67 Конституції України та нормами Податкового кодексу України. Фізичним особам, які протягом 2020 року отримували доходи, з яких не утримувався податок, з питань декларування пропонуємо звертатися до Державної податкової інспекції за місцем обслуговування або користуватися сервісами Електронного кабінету платників податків.

Способи подання декларації:

Податкова Декларація подається громадянами до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації в один із таких способів:

► особисто або уповноваженою на це особою;
► надсилається поштою з повідомленням про вручення;
► засобами електронного зв’язку в електронній формі. Для цього можна скористатися електронним сервісом в «Електронному кабінеті».

Коди бюджетної класифікації, за якими сплачується ПДФО і військовий збір:

Платник ПДФО – фізична особа, який зобов’язаний подати Декларацію, визначити та сплатити свої податкові зобов’язання, сплачує за кодами бюджетної класифікації:

«11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

«11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

Шановні громадяни, Обухівська ДПІ запрошує задекларувати свої доходи та наголошує, що кампанія декларування доходів триває до 1 травня 2021 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Обухівська ДПІ

Коментарі