Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Податківці Київщини припинили незаконну діяльність пункту продажу дизельного палива

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Працівники відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту спільно зі співробітниками управління протидії економічним правопорушенням ГУ ДФС у Київській області припинили незаконний продаж дизельного палива на території Миронівського району. У пункті заправки ДП здійснювалась реалізація дизельного палива без застосування реєстраторів розрахункових операцій та відповідної ліцензії на роздрібний продаж пального.

Податківці провели фактичну перевірку щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, у тому числі порядку ведення обліку товарних запасів на складах та/або за місцем їх реалізації, ведення касових операцій, наявності свідоцтв, ліцензій, у тому числі про виробництво, обіг та зберігання підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

У результаті перевірки встановлено, що реалізацію пального без застосування РРО та одержання відповідної ліцензії проводить громадянин, не зареєстрований в органах державної влади як суб’єкт господарювання, про що складено акт від 20.04.2021 та протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 КУпАП.

Співробітники управління протидії економічним правопорушенням ГУ ДФС у Київській області, згідно зі складеним описом, вилучили з незаконного обігу дизельне пальне у кількості 400 літри на загальну суму близько 10 тис. грн. та обладнання для розливу ДП орієнтовною вартістю 100 тис. гривень.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі