Сплата фізичними особами майнових податків

41

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу платників податків, що майнові податки: податок на нерухомість та плата за землю сплачуються фізичними особами за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування, а транспортний податок – за місцем реєстрації об’єкта оподаткування протягом 60 днів з дня вручення податкового повідом¬лення-рішення (ППР).

При цьому фізичні особи можуть сплатити податки і збори в установах банків та в поштових відділеннях.

Фізичні особи, які проживають у сільській (селищній) місцевості, сплачувати податки і збори можуть через каси сільських (селищних) рад, або рад об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за квитанцією про прийняття податків і зборів.

Форма квитанції про прийняття податків і зборів затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №714 «Про затвердження форми Квитанції про прийняття податків і зборів».

Інформацію про реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів платники податків Київщини можуть отримати на офіційному субсайті ГУ ДПС у Київській області за посиланням: http://kyivobl.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/, та у територіальних органах ГУ ДПС у Київській області.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі