Кагарлицькою ДПІ проведено вебінар із студентами

54

Кагарлицькою ДПІ ГУ ДПС у Київській області 14 квітня, проведено вебінар із студентами 2 курсу групи 21-П та групи 21-Т КЗ КОР «Ржищівського гуманітарного фахового коледжу» у форматі конференції на платформі Google meet.

Відкрила вебінар заступник начальника Кагарлицької ДПІ Світлана ШЕПЕТА, яка зазначила, що проведення таких зустрічей – ефективна практика роботи з майбутніми платниками податків. Це можливість для студентів отримати кваліфіковані відповіді на актуальні запитання та більше дізнатися про діяльність податкової служби.

У конференції також прийняв участь завідувач учбовою частиною «Ржищівського гуманітарного фахового коледжу» – ФАЛЬКО Віктор Миколайович.

Світлана ШЕПЕТА інформувала учасників вебінару про основні аспекти цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, способи та терміни подання декларації, основні види доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню та ознайомила з порядком використання електронних сервісів ДПС для подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Заступник начальника наголосила, що декларування доходів – це конституційний обов’язок громадян України.

Наприкінці відповіла на запитання учасників вебінару.

Кагарлицька ДПІ

Коментарі