Онлайн комунікацію з податківцями обрали 148567 платників Київщини

52

Наразі онлайн комунікацію з податківцями обрали 148567 платників Київщини. «Саме така кількість платників застосовує електронні сервіси та надає податкову звітність в електронному вигляді із використанням кваліфікованого електронного підпису», – зазначив в.о. заступника начальника ГУ ДПС у Київській області Денис Гергі. Приріст кількості до січня-березня минулого року становить 10509 платників.

Переважна більшість електронної звітності подана юридичними особами – 89% або 70066 підприємств, в той час як фізичними особами-підприємцями – 75% або 77400 платників.

За словами Гергі, майже 100% або 17,5 тисяч платників подають електронну звітність з податку на додану вартість, 91% – з акцизного податку, 83% – з податку на прибуток підприємств. Крім того, у поточному році 72% платників єдиного податку прозвітувало в електронному вигляді, а це на 13% більше за минулорічний показник.

Звертаємо увагу платників податків, що до завершення карантину Центри обслуговування платників надають адміністративні послуги виключно в онлайн режимі.

Тому, радимо скористатися безкоштовним сервісом ДПС України «Електронний кабінет платника» і створювати та надсилати в електронному вигляді документи: податкової та статистичної звітності, звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі