Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Олександр Загорський: «На Київщині за березень поточного року платники отримали 1051 ліцензій»

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що нормативним актом, який регулює порядок та умови видачі ліцензій, є Закон України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного, і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Як зазначив заступник начальника податкової служби пристоличного регіону Олександр Загорський, на сьогодні по регіону видано 14956 ліцензій, в тому числі за березень – 1051. Із них:

– 7033 на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями (496 за березень);

– 5634 на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами (387 за березень);

– 616 на право роздрібної торгівлі пальним (6 за березень);

– 1673 на право зберігання пального – ліцензій (162 за березень).

Окрім цього, призупинено дію 107 ліцензій (на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 9, тютюновими виробами – 11, на право роздрібної торгівлі пальним – 1, на право зберігання пального – 86 ліцензій). Окремо Загорський наголосив, що внаслідок порушення чинного законодавства в частині продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім, анульовано 125 ліцензій: на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 60, тютюновими виробами – 40.

Звертаємо увагу платників податків, що інформаційну картку відповідної адміністративної послуги, зразок заяви, що подається для її отримання, розміщено у підрозділі “Адміністративні послуги” розділу “Діяльність” за посиланням: www.kyivobl.tax.gov.ua

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі