Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

В Україні продовжується Урядова інформаційна кампанія EUkraina

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Україна є частиною Європи. Нас багато об’єднує: безпека, економіка, історія та культура, екологія і політика. А найголовніше – нас об’єднують цінності. Свобода, гідність, демократія, повага одне до одного та верховенство права. Саме ці цінності вивели українців на Майдан, і поруч із прапором України майорів синьо-жовтий прапор ЄС.

З того часу Україна все більше інтегрується до Європейського Союзу. І кожний крок цієї інтеграції щось змінює на краще для українців: нові можливості для підприємців та студентів, відремонтовані дороги, нові комфортні Центри надання адміністративних послуг, електронні державні сервіси тощо.

Відділ обслуговування громадян №13 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що для наближення послуг в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування безпосередньо до місця проживання пенсіонерів відновив роботу віддалених робочих місць фонду на території Обухівського району.

З 11.02.2021 проводився прийом спеціалістом відділу в ЦНАПІ Української ОТГ в приміщенні Української міської ради. За період з 11.02.2021 по 18.03.2021 року надано послуг з пенсійного забезпечення 197 відвідувачам. З 02.03.2021 в Козинській ОТГ також проводився прийом громадян в ЦНАПІ Козинської селищної ради- прийнято 5 осіб. В Григорівському старостинському окрузі (Обухівська ОТГ ) був проведений прийом громадян на віддаленому робочому місці фонду в Григорівській сільській раді. На прийом звернулося 16 громадян.

18.03.2021 проведено прийом на віддаленому робочому місці в Підгірцівському старостинському окрузі Козинської ОТГ в приміщенні сільської ради- прийнято 6 громадян. На віддалених робочих місцях фонду та у кожному старостинському окрузі облаштовані куточки пенсіонера, де розміщується корисна інформація щодо пенсійного забезпечення та змін в законодавстві щодо перерахунку пенсій.

Змін багато, але зв’язок цих перетворень України з євроінтеграцією ми часто не усвідомлюємо. Кожен із нас власними зусиллями може сприяти якомога швидшій та повноправній участі України в ЄС. Поважати інших, дбати про чистоту свого міста, сортувати сміття чи прибирати за своїм домашнім улюбленцем на вулиці. Це і є приклади простих звичок, які є складовою європейських цінностей. Адже нас європейцями робить не лише біометричний паспорт, а єдність світогляду.

Завдання інформаційної кампанії «EUkraina» – показати практичні вигоди, які отримає кожний громадянин України від того, що країна починає жити за новими, високими стандартами. Мета кампанії – зробити підтримку євроінтеграції українцями свідомою. Євроінтеграція – не лише про торгівлю, але й про світогляд. Нетерпимість до корупції, рівність прав жінок та чоловіків, повага одне до одного, гідність, одні для всіх закони – це теж життя « за європейськими стандартами». Якісні дороги, безпечні продукти, відповідальна влада є похідними від цього.

Проведення спільно з проєктом ЄС Association4U всеукраїнської роз’яснювально – інформаційної компанії EUkraina, запровадженої відповідно до Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2021-2028 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів від 25.10.2017 року №770, із використанням інформаційно – роз’яснювальних матеріалів EUkraina та інформаційного месседж – боксу під час комунікації євро інтегрованих ініціатив та реформ в рамках визначених функцій та повноважень;розміщенням інформаційних матеріалів щодо євроінтеграції з використанням рекомендованого візуального оформлення EUkraina.

Докладніше про кампанію “EUkraina” цікаві факти та міфи про євроінтеграцію за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1StlBwdd4vUD4iht7xuQxaK8LRqkKjMAs?u sp=sharing

Коментарі