Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Шановні батьки, рятувальники Обухівщини нагадують про безпеку дітей під час КАРАНТИНУ!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Школи Обухівщини закриті на карантин, і більшість дітей протягом дня тепер надані самі собі. В цей час дорослим слід задуматися над тим, як їх дитина проводить дозвілля, провести з малечею бесіди, роз’яснивши їм правила безпечної поведінки та поведінки в різних екстремальних ситуаціях, які можуть виникнути з ними під час відсутності дорослих.

Рятувальники радять дорослим: йдучи з дому, приберіть в недоступне для дітей місце сірники і запальнички. Зберігайте в недоступних місцях легкозаймисті рідини – ацетон, бензин, спирт і інше. Поясніть нащадкам, що пустощі з #вогнем небезпечні для їх життя. Навчіть дитину правильній поведінці в разі виникнення пожежі

Частіше розповідайте про правила пожежної безпеки, а також про те, як вести себе в разі загоряння або задимлення.

Поясніть дітям, що у разі пожежі, якщо є можливість, необхідно відразу ж вийти з квартири і стукати до сусідів, які можуть викликати по телефону Служби порятунку “101”.

Намагайтеся постійно повторювати з дитиною правила безпечної поведінки. Влаштовуйте маленькі іспити, разом розбирайте помилки. Не варто забувати, що найкращим способом навчання дітей завжди є власний приклад. Якщо ви уважні до власної безпеки, то і дитина буде повторювати ті ж дії.

Обухівський РС ГУ ДСНС України у Київській області

Коментарі