Шановні батьки, рятувальники Обухівщини нагадують про безпеку дітей під час КАРАНТИНУ!

99

Школи Обухівщини закриті на карантин, і більшість дітей протягом дня тепер надані самі собі. В цей час дорослим слід задуматися над тим, як їх дитина проводить дозвілля, провести з малечею бесіди, роз’яснивши їм правила безпечної поведінки та поведінки в різних екстремальних ситуаціях, які можуть виникнути з ними під час відсутності дорослих.

Рятувальники радять дорослим: йдучи з дому, приберіть в недоступне для дітей місце сірники і запальнички. Зберігайте в недоступних місцях легкозаймисті рідини – ацетон, бензин, спирт і інше. Поясніть нащадкам, що пустощі з #вогнем небезпечні для їх життя. Навчіть дитину правильній поведінці в разі виникнення пожежі

Частіше розповідайте про правила пожежної безпеки, а також про те, як вести себе в разі загоряння або задимлення.

Поясніть дітям, що у разі пожежі, якщо є можливість, необхідно відразу ж вийти з квартири і стукати до сусідів, які можуть викликати по телефону Служби порятунку “101”.

Намагайтеся постійно повторювати з дитиною правила безпечної поведінки. Влаштовуйте маленькі іспити, разом розбирайте помилки. Не варто забувати, що найкращим способом навчання дітей завжди є власний приклад. Якщо ви уважні до власної безпеки, то і дитина буде повторювати ті ж дії.

Обухівський РС ГУ ДСНС України у Київській області

Коментарі