Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

РЯТУВАЛЬНИК ЗАКЛИКАЮТЬ НЕ СПАЛЮВАТИ РАЙОН

За останні п’ять днів на території Обухівського району (Обухівська, Українська і Козинська ОТГ) виникло 39 пожеж на відкритих територіях (очерет, травяний настил, суха рослинність). Кожну із цих пожеж можна було би уникнути, адже кожна із них спричинена людською недбалістю. Більшість населення насолоджується приємними теплими і сонячними днями, а чергові караули не заїжджаючи в пожежну частину маневрують з однієї пожежі рослинності на іншу. В цей час, переважно у приватному секторі нічим дихати від запаху диму та згорають заживо тварини, які так і не встигнули дочекатись літа.

Рятувальники наголошують, що кожна з пожеж могла би і не бути у випадках:
• ліквідації горіння на ранній стадії;
• розведенню багать у спеціально відведених місцях та загашенню полум’я після його використання;
• дотримання правил пожежної безпеки при проведенні робіт на присадибних ділянках;
• невикидання недопалків на сухостій.

Наголошуємо, що здебільшого внаслідок діяльності «горе господарів» починається горіння торфів, які в нашому районі щорічно горять і не дають нормально дихати, тим, хто живе неподалік та спалюють гектари, де лишень встигає зявитись флора та фауна.

Не забувайте: відповідальність – рятує життя, та є випадки коли випалюючи рослини згорають будівлі та автомобілі. Пропонуємо дозволити насолоджуватись погодою всім: рятувальникам, сусідам, тваринам.

Обухівський РС ГУ ДСНС

Коментарі