Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Відбулося підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Головним управлінням ДПС у Київській області та Головним управлінням Держпраці у Київській області

23 березня 2021 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Головним управлінням ДПС у Київській області та Головним управлінням Держпраці у Київській області.

Меморандум підписали начальник Головного управління ДПС у Київській області Олена Виноградова та начальник Головного управління Держпраці у Київській області Роман Семчук.

Також у зустрічі взяли участь заступник керівника ГУ ДПС у Київській області Валерія Буділовська та начальник управління податкового аудиту Дмитро Немшилов.

Підписання Меморандуму є дійсно знаковим, оскільки відтепер фактично закріплено поєднання зусиль та втілення ефективних форм співпраці між податківцями та фахівцями Держпраці Київщини щодо реалізації державної політики у сфері державного контролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення, запобігання «тіньової» зайнятості й виплати доходів без сплати належних сум податків, зборів, внесків до бюджету, реалізації державної податкової політики, а також запобігання правопорушенням у сфері податкових і трудових відносин.

У рамках документу співпраця сторін передбачає взаємодію у напрямі організації проведення спільних заходів, у тому числі й інформаційно-роз’яснювальної роботи, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Як зазначила очільник податкової служби пристоличного регіону Олена Виноградова, державні органи покликані захищати закріплене Конституцією України право кожного громадянина на працю, а також на її належні, безпечні і здорові умови, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.

Крім того Олена Виноградова зауважила, що важливо, насамперед, забезпечити участь громадян у формуванні та реалізації державної політики у сферах зайнятості населення та справляння податків, зацікавити різні верстви населення в одержанні інформації на податкову та трудову тематику, залучити до активних взаємовідносин із державою, надати можливість одержання знань у вказаних сферах, що у свою чергу допоможе виховати у суспільстві почуття неприпустимості порушень роботодавцями вимог законодавства про працю і зайнятість.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі