Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ГОДИНА, ЯКА ЗМІНЮЄ МАЙБУТНЄ

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

ТИ ГОТОВИЙ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ГОДИНИ ЗЕМЛІ 2021?

Вже наступної суботи 27 березня о 20:30 кожен зможе взяти участь у ГОДИНІ ЗЕМЛІ — найбільшій світовій ініціативі на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів!

ГОДИНА ЗЕМЛІ 2021 в Україні присвячена старовіковим лісам! Майже недоторканим територіям переважно в Карпатах і на Поліссі, які є головними прихистками для червонокнижних видів тварин і рослин.

Ми вирішили підтримати дії державних установ і підприємств задля збереження українських старовікових лісів. І запрошуємо тебе долучитися! 27 березня о 20:30 ми відкриємо національну кампанію зі збору голосів на підтримку найстаріших лісів України. Дійзнайся більше на офіційній сторінці Години Землі 2021 в Україні та долучайся!

СТОРІНКА ГОДИНИ ЗЕМЛІ

ХОЧЕШ ВІДЗНАЧИТИ ГОДИНУ ЗЕМЛІ 2021, ДОЛУЧИТИ СВОЮ РОДИНУ, ДРУЗІВ ТА ОДНОДУМЦІВ?

Година Землі завжди відбувалася завдяки енергії від людей. І навіть за умов глобального локдауну, кожен з нас може мати вплив – зі своєї домівки та онлайн. Де б ми не були, ми можемо присвятити цю годину планеті та нашому майбутньому. Дізнайтеся про ідеї, як цікаво та з користю провести свій вечір суботи 27 березня!

ПОРАДИ ДО ГОДИНИ ЗЕМЛІ 2021

 

Коментарі