Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ГОДИНА, ЯКА ЗМІНЮЄ МАЙБУТНЄ

ТИ ГОТОВИЙ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ГОДИНИ ЗЕМЛІ 2021?

Вже наступної суботи 27 березня о 20:30 кожен зможе взяти участь у ГОДИНІ ЗЕМЛІ — найбільшій світовій ініціативі на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів!

ГОДИНА ЗЕМЛІ 2021 в Україні присвячена старовіковим лісам! Майже недоторканим територіям переважно в Карпатах і на Поліссі, які є головними прихистками для червонокнижних видів тварин і рослин.

Ми вирішили підтримати дії державних установ і підприємств задля збереження українських старовікових лісів. І запрошуємо тебе долучитися! 27 березня о 20:30 ми відкриємо національну кампанію зі збору голосів на підтримку найстаріших лісів України. Дійзнайся більше на офіційній сторінці Години Землі 2021 в Україні та долучайся!

СТОРІНКА ГОДИНИ ЗЕМЛІ

ХОЧЕШ ВІДЗНАЧИТИ ГОДИНУ ЗЕМЛІ 2021, ДОЛУЧИТИ СВОЮ РОДИНУ, ДРУЗІВ ТА ОДНОДУМЦІВ?

Година Землі завжди відбувалася завдяки енергії від людей. І навіть за умов глобального локдауну, кожен з нас може мати вплив – зі своєї домівки та онлайн. Де б ми не були, ми можемо присвятити цю годину планеті та нашому майбутньому. Дізнайтеся про ідеї, як цікаво та з користю провести свій вечір суботи 27 березня!

ПОРАДИ ДО ГОДИНИ ЗЕМЛІ 2021

 

Коментарі