Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Податківці Київщини провели семінар для аграріїв пристоличного регіону

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

18.03.2021 у приміщенні Головного управління ДПС у Київській області відбувся семінар для платників податків щодо новацій у податковому законодавстві за участі керівництва та фахівців територіального підрозділу Державної податкової служби України.

До участі у заході долучились голови і представники фермерських господарств та приватні землевласники Київщини на чолі з керівником Асоціації фермерів та приватних землевласників пристоличного регіону Олександром Чубуком.

У ході зустрічі детально обговорено питання внесених змін до податкового законодавства, зокрема, Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції», котрий набрав чинності 25.02.2021, і яким зменшено ставку ПДВ з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції з 20% до 14%.
Крім того, фаховими працівниками ГУ ДПС у Київській області надано роз’яснення стосовно оновленої форми податкової декларації з ПДВ, уточнюючого розрахунку та надано відповідні рекомендації щодо порядку їх заповнення.

Також учасники семінару не оминули й актуальні питання використання РРО ФОПами-платниками єдиного податку з 1 січня 2021 року, плати за землю у поточному році, особливості формування та подання звітності з єдиного внеску у 2021 році, а також проведення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році.

Наприкінці зустрічі заступник начальника Головного управління ДПС у Київській області Олександр Загорський відзначив, що внесок аграріїв у економічний розвиток України є надзвичайно важливим, а діалог і тісна співпраця з працівниками галузі сільського господарства одна із важливіших запорук стабільності держави.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі