Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Податківці Київщини провели семінар для аграріїв пристоличного регіону

18.03.2021 у приміщенні Головного управління ДПС у Київській області відбувся семінар для платників податків щодо новацій у податковому законодавстві за участі керівництва та фахівців територіального підрозділу Державної податкової служби України.

До участі у заході долучились голови і представники фермерських господарств та приватні землевласники Київщини на чолі з керівником Асоціації фермерів та приватних землевласників пристоличного регіону Олександром Чубуком.

У ході зустрічі детально обговорено питання внесених змін до податкового законодавства, зокрема, Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції», котрий набрав чинності 25.02.2021, і яким зменшено ставку ПДВ з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції з 20% до 14%.
Крім того, фаховими працівниками ГУ ДПС у Київській області надано роз’яснення стосовно оновленої форми податкової декларації з ПДВ, уточнюючого розрахунку та надано відповідні рекомендації щодо порядку їх заповнення.

Також учасники семінару не оминули й актуальні питання використання РРО ФОПами-платниками єдиного податку з 1 січня 2021 року, плати за землю у поточному році, особливості формування та подання звітності з єдиного внеску у 2021 році, а також проведення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році.

Наприкінці зустрічі заступник начальника Головного управління ДПС у Київській області Олександр Загорський відзначив, що внесок аграріїв у економічний розвиток України є надзвичайно важливим, а діалог і тісна співпраця з працівниками галузі сільського господарства одна із важливіших запорук стабільності держави.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі