Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На дорогах «Великого будівництва» продовжується встановлення комплексів зважування. Карта

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Як повідомляє офіційна Facebook-сторінка програми Президента «Велике будівництво», в Україні триває установка комплексів зважування вантажного транспорту в русі (WiM, Weight in motion). На даний момент роботи проходять, зокрема, у Дніпропетровській області на км 186 + 237 дороги М-04 недалеко від транспортної розв’язки, що веде до міста Кам’янське.

До кінця року в області планують встановити ще три таких комплекси: один на трасі Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка і ще два – на Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя.

«Обладнання майданчика «зважування-в-русі» монтується на всій ширині дороги і вимірює навантаження на кожну ось автомобіля мінімум тричі. Високоточне обладнання працює при температурі повітря від -30°С до +40°С, його компоненти захищені від перевантажень, а також дощу і снігу. Номерний знак, габаритні розміри, загальна маса, кількість осей, швидкість руху і т.д. визначаються автоматично», – йдеться в повідомленні.

У минулому році було встановлено 39 комплексів «зважування-в-русі». У 2021-му планується побудувати ще 66 таких комплексів.

Подивитися, де розташовані усі комплекси, можна на мапі.

Weight in motion – смарт-система, яка визначає масу транспорту без його зупинки. Відомо, що перевищення вагової норми на 25% збільшує руйнівний вплив на дорогу втричі, що відповідає транспортному потоку з 70500 легкових автомобілів.

Нагадаємо, що в Україні в ході “Великого будівництва” у 2021 році відремонтують трасу М-30 Стрий – Ізварине. Вона з’єднає захід і схід країни, її протяжність – 1400 км. Крім того, “Укравтодор” планує побудувати і відремонтувати 150 мостів. Про це на форумі “Україна 30. Інфраструктура” розповів голова “Укравтодору” Олександр Кубраков.

Коментарі