Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

В. Володін: Реалізація Президентського проєкту «City Express» дозволить якісно покращити сполучення міст області зі столицею

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Сьогодні, 15 березня, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, виконавчий директор регіональної філії «Південно-західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артем Миронович, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, Коцюбинський селищний голова Сергій Даніш і заступник Бучанського міського голови Тарас Шаправський підписали меморандум про взаємопорозуміння та співробітництво щодо запровадження човникового руху в області.

Ця подія є частиною реалізації Президентської ініціативи «City Express». Вже сьогодні зранку в рамках пілотного проєкту в регіоні почали курсувати перші приміські електропоїзди на маршруті Святошин-Буча.

«Реалізація Президентського проєкту «City Express» дозволить нам вирішити цілу низку проблем та зробити Київщину ще більш зручною. Відтак завдяки оновленому маршруту Київ-Буча близько п’яти тисяч жителів Ірпеня, Бучі та Коцюбинського зможуть за 20 хвилин діставатися до Києва та повертатися додому. При цьому їм більше не потрібно буде витрачати зайвий час у щільному автомобільному трафіку. Крім того, це допоможе розвантажити автошляхи та знизити обсягів шкідливих викидів у повітря», – зазначив голова Київської ОДА Василь Володін.

Директор регіональної філії «Південно-західна залізниця» Артем Миронович додав, що згідно з меморандумом на маршруті Святошин-Буча в робочі дні тижня в години пік курсуватимуть шість пар потягів і розвиток приміської залізничної інфраструктури матиме для Київщини низку переваг, серед ключових – створення зручного сполучення міст і селищ області зі столицею.

Представники органів місцевого самоврядування подякували обласній владі та «Південно-західній залізниці» за сприяння у впровадженні маршруту, що є показником ефективної співпраці, спрямованої на комплексне вирішення актуальних для жителів області проблем та розвиток Київського регіону.

Зазначимо: у рамках пілотного проєкту «City Express» модернізовані електропоїзди зупинятимуться на станціях Святошин, Біличі, Ірпінь та Буча.

Перший поїзд відправлятиметься зі станції Святошин о 05:54 та прибуватиме на станцію Буча о 06:17. Наступні рейси курсуватимуть зі станції Святошин о 06:58, 08:23, 17:30, 18:34, 19:38.

У зворотному напрямку зі станції Буча у перший рейс поїзд відправиться о 06:27, потім – о 07:31, 08:56 та о 18:03 й 19:07.

Повідомляє пресслужба КОДА

Коментарі