Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Виходь з тіні: на Київщині офіційно працевлаштовано 160 осіб

На Київщині з початку року легалізовано працю 160 осіб, які до цього працювали без офіційного оформлення трудових відносин. Такі дані навела заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Валерія Буділовська.

Вона, зокрема, повідомила, що законодавством на час карантину призупинено проведення відповідних перевірок на предмет оформленого працевлаштування, а такий результат досягнуто внаслідок широкомасштабної роз’яснювальної роботи з-поміж роботодавців пристоличного регіону.

«Якщо працівник погоджується на отримання зарплати у конвертах, то має розуміти, що він позбавляє себе певного переліку соціальних гарантій від держави. А це і гарантований розмір заробітної плати, право на зарахування робочого стажу, оплата лікарняного та відпустки. Важливо й інше. Рівень надходження податку на доходи фізичних осіб, військового збору та Єдиного внеску напряму залежить від рівня нарахованої заробітної плати. Як наслідок офіційного оформлення на роботу 160 працівників, до бюджету сплачено 173 тисячі гривень ПДФО та 211 тисяч Єдиного внеску. А загальна сума виплаченої їм зарплати складає 960 тисяч гривень», – підкреслила Буділовська.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі