Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ШВЕДСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ВІДВІДАЛА ПП «ОБУХІВМІСЬКВТОРРЕСУРСИ»

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Важлива і цікава зустріч відбулася 11 березня в м. Обухові на ПП «Обухівміськвторресурси» з представниками посольства Швеції в Україні та відомих шведських компаній, які провадять свою діяльність в рамках екологічних програм і охорони навколишнього середовища.

Разом з почесною гостею Луїз Морсінг, першим секретарем, заступницею голови Місії посольства Швеції, представниками Шведської бізнес-асоціації, і таких відомих шведських компаній, як Oriflame, Scania, IKEA, Volvo, Ericsson, відвідали 2 бази сортування твердих побутових відходів, цехи, де виготовляють паливні брикети, цвяхи, гофрокартон та інші технічні приміщення.

Директор підприємства Армен Полатьян поділився здобутками у сфері сортування, переробки та утилізації ТПВ, адже цією діяльністю він займається біля 20 років, має сучасне оснащення та спецавтомобілі, до речі, більшість з яких шведського виробництва. З вищезгаданими шведськими компаніями підприємство тісно співпрацює і щодо твердих побутових відходів.

Зі слів Луїз Морсінг, у Швеції приділяють дуже велику увагу проблемам сміття, його утилізації. На даний час у них залишається 0,8% несортованого сміття, і над цим продовжують працювати. У шведському суспільстві сформовані правильні споживацькі звички. Наприклад, трендом останніх років стало використання відремонтованих речей, меблів тощо, як спосіб раціонального використання матеріальних ресурсів. У такий спосіб і здійснюється турбота про навколишнє середовище.

Приємно, що продукція шведських компаній, а це сміттєвози та інші види автотранспорту допомагають впоратися зі сміттям підприємству «Обухівміськвторресурси». На території Обухівської громади ситуація із сортуванням та утилізацією побутових відходів значно покращилася за останні роки, і все це завдяки діяльності даного підприємства, яке створило для цього сучасні умови європейського зразка.

В ході зустрічі обговорили можливості подальшої співпраці, беручи до уваги той важливий факт, що питання сміття є екологічною світовою проблемою, і нам є куди рухатися в цьому напрямку.

Коментарі