Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

З початку року платники Київщини сплатили 2,8 млрд грн до місцевих бюджетів

З початку року платники Київщини спрямували до місцевих бюджетів 2,8 млрд грн податкових зборів і платежів. За інформацією, наданою начальником ГУ ДПС у Київській області Оленою Виноградовою, динаміка приросту складає 10% або 252 млн грн порівняно з відповідним періодом 2020 року.

Найбільші суми до місцевих скарбниць надійшли від платників Бучанського району – 673 млн грн, Білоцерківського – 420,5 млн грн та Броварського – 402 млн грн.

Майже половина дохідної частини бюджетів територіальних громад сформована за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб. «Станом на 1 березня зі своїх доходів жителі пристоличного регіону забезпечили скарбниці 1,7 млрд грн. Це показник зріс на 12% або 176 мільйонів гривень порівняно з січнем-лютим минулого року», – зазначила Виноградова.

Також на 12% до відповідного періоду 2020 року зросла сума надходжень єдиного податку. За два місяці підприємці-спрощенці сплатили 611,4 млн грн, збільшивши суму відрахувань на 66 мільйонів гривень.

Землевласники та користувачі забезпечили бюджетам 228 мільйонів гривень, з яких переважну частину сплатили юридичні особи, а решту – 18 мільйонів гривень – фізичні особи.

З реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплачено 99 млн грн акцизного податку. При цьому темп приросту до відповідного періоду 2020 року у приведених умовах складає 24%, що означає майже 19 млн грн додаткових коштів.

На 7% або 5,4 млн грн зросли надходження від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. За інформацією, наданою Оленою Виноградовою, за два місяці 2021 року платники перерахували до бюджетів громад 86,1 млн грн.

Власники елітного автомобілів сплатили 1,6 млн грн транспортного податку. З цієї суми юридичні особи перерахували до скарбниць 1,2 млн грн, а фізичні особи – 0,4 млн грн.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі