Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Виїзний прийом на віддалених робочих місцях відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр)

2 березня 2021 року відновлено прийом громадян на віддаленому робочому місці в Григорівському старостинському окрузі Обухівської ОТГ спеціалістом відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Наталією Гайвак. Прийнято 16 громадян.

02.03.2021 та 04.03.2021 проведено виїзні прийоми на віддаленому робочому місці відділу – в центрі надання адміністративних послуг Української міської ради – спеціалістом відділу Оленою Кравченко. Прийнято 50 громадян.

На прийом звертаються громадяни з питань призначення та перерахунку пенсій, реєстрації на вебпорталі ПФУ, по автоматичному призначенні пенсії, замовлення пенсійного посвідчення, видача довідок та інших питаннях згідно переліку надання послуг.

Прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг Української міської ради спеціалістом відділу проводиться за адресою: м. Українка, площа Шевченка, 1 перший поверх, кімната №7 тел./факс (04572) 7 54 15, вівторок та четвер щотижня.

Прийом громадян в Григорівському старостинському окрузі проводиться в перший вівторок місяця в приміщення Григорівської сільської ради, за адресою: с. Григорівка, вул.Героїв Майдану, 2 з 08.00 до 12.00 години.

Начальник ВОГ №13                                                              Наталія ВАСИЛИШИНА
(сервісний центр)

Коментарі