Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ВОСЬМИКЛАСНИКАМ ПРО ПРОФЕСІЇ

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Вдалий вибір майбутньої професії – одне з основних питань, які цікавлять сьогоднішніх старшокласників. Як тут не розгубитися, якщо навіть в Україні налічується майже десять тисяч професій? Фахівці стверджують, щоб зробити правильний професійний вибір, потрібно мати найбільш повне уявлення про світ професій взагалі, про сучасний ринок праці та про власні здібності та нахили.

Саме з цією метою фахівці Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості провели 03 березня 2021 року інтерактивний профорієнтаційний урок на тему «Професія та спеціальність. Джерела інформації про професії» для учнів 8 класу філії Академічного ліцею №1 ім. А.С. Малишка «Першотравенська гімназія». Метою даного заходу було навчити розрізняти восьмикласників поняття “професія” та “спеціальність”, сформувати основи розуміння понять “галузь” та “кваліфікаційні характеристики”, набути компетенції щодо визначення джерел інформації про професії.

Профорієнтаційний урок проходив в інтерактивній формі. Підлітки охоче виконували запропоновані завдання, інтерактивні вправи «Країна професій», «Джерела інформації про професії», «Чому Я?» викликали неабиякий інтерес.

Сподіваємось, що тепер восьмикласники чітко усвідомлюватимуть, чим «професія» відрізняється від «спеціальності» та зможуть вправно користуватися усіма відомими їм джерелами про професії, самостійно знаходити та аналізувати потрібну їм інформацію.

Обухівська МРФ КОЦЗ

 

Коментарі