Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ПОВЕРНУТИ ДО ТРУДОВОГО ЖИТТЯ

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Сьогодні фахівці Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості долучилися до вирішення проблеми працевлаштування осіб, які перебувають на обліку в органах пробації. Для зазначеної категорії за сприяння представників Обухівського районного відділу філії Державної установи “Центр пробації” в місті Києві та Київській області було проведено інформаційний Skype-вебінар із загальних питань зайнятості.

Послуги служби зайнятості населенню, стан місцевого ринку праці, можливість працевлаштування на підприємства Обухівщини, в тому числі на роботи тимчасового характеру, надання профорієнтаційних послуг з метою допомоги у виборі або зміні професії, можливість безкоштовного навчання або підвищення кваліфікації за сприяння служби зайнятості, в тому числі в он-лайн форматі – усі ці запитання були розглянуті під час вебінару. Учасникам заходу також було презентовано електронні сервіси служби зайнятості та їхні можливості, а саме: офіційний сайт Державної служби зайнятості, Освітній портал та Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри.

Працевлаштування вищезазначеної категорії громадян є дуже актуальною проблемою соціальної реабілітації умовно засуджених осіб. Від ефективності її вирішення значною мірою залежить повернення людини до повноцінного життя, до гідної праці.

Коментарі